З’їзд арбітражних керуючих Волинської області відбувся у Луцьку - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.31 € 32.47
З’їзд арбітражних керуючих Волинської області відбувся у Луцьку

Вони найбільше знають про банкрутство.

Фото з фейсбук-сторінки: Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції - м. Львів.

З’їзд арбітражних керуючих Волинської області відбувся у Луцьку

На запрошення голови ради арбітражних керуючих Волинської області Валерія Григор’єва участь у з’їзді арбітражних керуючих взяла заступник начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Волинській області Ольга Семенюк

З’їзд арбітражних керуючих Волинської області відбувся у Луцьку. Серед питань з’їзду - звіт про роботу арбітражних керуючих за 2020 рік, обговорення актуальних питань щодо процедур банкрутства. З’їзд пройшов у невимушеній атмосфері, арбітражні керуючі та керівництво управління юстиції Волині задекларували готовність до співпраці.

Станом на 1 лютого 2021 року на Волині порушено 44 справи про банкрутство.

Арбітражні керуючі є членами саморегулівної організації - некомерційної професійної організації, що об’єднує всіх арбітражних керуючих з метою забезпечення реалізації завдань їх самоврядування. Одним з органів організації є з’їзд арбітражних керуючих регіону.

На території Волинської області розташовані офіси 18 арбітражних керуючих. Станом на 1 лютого 2021 року на Волині порушено 44 справи про банкрутство. 36 з них стосуються підприємств, 1 справа - фізичних осіб-підприємців, 7 - фізичних осіб.

Читайте такожВолинянка давала поліцейським 100 доларів, аби відпустили випившого водія, з яким вона їхала

Джерело: Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції - м. Львів