У Луцькій художній школі показали, що витворили юні митці до 150 ліття Лесі Українки (Фото, відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.94 € 31.90
У Луцькій художній школі показали, що витворили юні митці до 150 ліття Лесі Українки (Фото, відео)

Волинь-нова

У Луцькій художній школі показали, що витворили юні митці до 150 ліття Лесі Українки (Фото, відео)

Конкурс в трьох номінаціях (живопис, графіка і декоративно-прикладне мистецтво) був у трьох вікових категоріях: 9-11, 10-14 і 15-18 років

У Луцьку нагородили учасників конкурсу, присвяченого 150-річчю Лесі Українки  «Єдиний мій, коханий рідний краю». Конкурс на базі міської художньої школи був відкритим, тобто в ньому взяли участь діти спеціалізованих художніх шкіл з інших міст і сіл України.

Директор Луцької художньої школи Іван Гаврилюк розповів, що вражений красою представлених малюнків: «Журі було визначитися дуже важко». 

Конкурс на базі міської художньої школи був відкритим, тобто в ньому взяли участь діти спеціалізованих художніх шкіл з інших міст і сіл України.

 

 Під час нагородження і він, і гості заходу, а це заступниця міського голови Луцька Ірина Чебелюк, директорка департаменту культури Тетяна Гнатів, ректор Волинського держуніверситету Лесі Українки Анатолій Цьось, колишній випускник школи Віктор Чухрій та інші дякували дітям за особливу творчість. 

«Знайте, що ви усі талановиті», –  наголосив Віктор Чухрій.

 

 На конкурсі було представлено 164 роботи з 15 міст і сіл України. 145 робіт з Луцької художньої школи. 28 робіт зі студій міста і області. Усього 337 робіт. 

Журі відібрали 58 робіт, які експонуються на виставці в Луцькій художній школі.

Журі відібрали 58 робіт, які експонуються на виставці в Луцькій художній школі.

Одна з переможниць Алевтина Мельничук, учениця Луцької художньої школи, представила картину в плакатному жанрі.

Читати також: Луцькі студенти читали вірші Лесі Українки в тролейбусах

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.