Закриття каналів не було ідеєю Зеленського. Це було результатом тиску Вашингтону – євродепутатка - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
Закриття каналів не було ідеєю Зеленського. Це було результатом тиску Вашингтону – євродепутатка

То відмашку на закриття дав Байден?

Фото Главком.

Закриття каналів не було ідеєю Зеленського. Це було результатом тиску Вашингтону – євродепутатка

Запровадження санкцій щодо кума Володимира Путіна Віктора Медведчука і його телеканалів стало можливим завдяки тиску з боку Сполучених Штатів Америки

 Про це заявила представниця Європейського парламенту Віола фон Крамон-Таубадель під час онлайнової дискусії Київського безпекового форуму. «Із першого дня правління адміністрація Байдена дала зрозуміти, що буде інша лінія, інша форма співпраці, але водночас і жорсткіша риторика», – сказала вона, додавши, що у колишньої американської адміністрації не було достатньої волі для формування альянсу проти Кремля.

«І, повірте мені, закриття трьох телеканалів не було ідеєю Зеленського. Це було головно результатом тиску з боку Вашингтону. Я можу лише вітати це рішення, бо воно назріло і перезріло».

«І, повірте мені, закриття трьох телеканалів не було ідеєю Зеленського. Це було головно результатом тиску з боку Вашингтону. Я можу лише вітати це рішення, бо воно назріло і перезріло», — наголосила Віола фон Крамон-Таубадель.

Вона також підкреслила, що Україна повинна отримувати більшу підтримку від Заходу для протидії російській агресії. «Має бути більше засобів жорсткої сили. Можливо, і пряма пропозиція членства в НАТО. Але, з іншого боку, треба й активніше залучати України до наших стратегій м’якої сили», – сказала євродепутатка.

Читайте також Порошенко: підтримую рішення РНБО щодо санкцій проти Медведчука.

На початку лютого на засіданні РНБО було ухвалене рішення про запровадження санкцій проти народного депутата з фракції «Опозиційна платформа – За життя» й соратника проросійського політика Віктора Медведчука Тараса Козака та восьми юридичних осіб. Санкції передбачають блокування телеканалів «112 Україна», NewsOne та Zik, формальним власником яких є Козак.

Джерело: Главком.