Зупинили для перевірки документів: Луцькі патрульні зловили злодія, який перебував у розшуку - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
Зупинили для перевірки документів: Луцькі патрульні зловили злодія, який перебував у розшуку

Попався!

Фото з фейсбук-сторінки: Патрульна поліція Волині.

Зупинили для перевірки документів: Луцькі патрульні зловили злодія, який перебував у розшуку

Затримана особа перебувала в розшуку за злочини проти власності

19 лютого на вулиці Грибоєдова, під час перевірки документів у чоловіка, який зовні схожий на особу, яка перебуває в розшуку, патрульні встановили, що відповідно до даних Інформаційного порталу Національної поліції 27-річного місцевого жителя розшукує поліція.

Останній був засуджений до покарання у вигляді позбавлення волі за вчинення злочинів за ч. 2 ст. 185  та ч. 3 ст. 185 КК України та ухилявся від виконання вироку суду.

Охоронці порядку затримали особу та доставили до Луцького районного управління поліції. Останній був засуджений до покарання у вигляді позбавлення волі за вчинення злочинів за ч. 2 ст. 185 (Крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб) та ч. 3 ст. 185 (Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому) КК України та ухилявся від виконання вироку суду.

Читайте такожЧерез ожеледицю до травматологів звернулося понад 100 лучан

Джерело: Патрульна поліція Волині