Під Луцьком зліпили вищого за зупинку сніговика, який смажить Сирники (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.94 € 31.90
Під Луцьком зліпили вищого за зупинку сніговика, який смажить Сирники (Відео)

Сніговик-кухар із Сирників!

Фото Суспільного.

Під Луцьком зліпили вищого за зупинку сніговика, який смажить Сирники (Відео)

Нині скульптура стоїть на зупинці обабіч автошляху Луцьк-Ковель

У селі Сирники Луцького району зліпиши сніговика-велетня. Зі снігу місцеві жителі сформували кількаметрову скульптуру у формі кухаря з пательнею, який смажить сирники.

Про це розповіла Суспільному Волині авторка ідеї Галина Гарбарук.

«Ми не рахували, скільки людей було долучено, але кожного разу до нас люди приєднувалися. Показати всім, що коли багато снігу – це не те, що багато клопотів і багато проблем, а може бути багато радощів», – каже жінка.

Місцеві жителі, які долучилися до створення сніговика кажуть: спершу ніхто й не сподівався, що скульптура вийде вищою за місцеву зупинку громадського транспорту. Завершували ліпити вже з допомогою драбини.

 Наступної зими у Сирниках спробують встановити рекорд – зліпити найбільшого сніговика-кухаря в Україні.

Нині сніговик стоїть на зупинці села Сирники обабіч автошляху Луцьк-Ковель. Під час презентації снігового кухаря місцеві жителі пригощали водіїв сирниками.

За словами авторки ідеї Галини Грабарук, наступної зими у Сирниках спробують встановити рекорд – зліпити найбільшого сніговика-кухаря в Україні.

Читати також: Волинянин в мороз «змурував» з блоків п’ятиметрового сніговика

 

 

 

 

 

 

Джерело: Суспільне. Волинь.