«От ні разу не соромно» - мер Ковеля, який вийшов з лопатою розгортати сніг - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
«От ні разу не соромно» - мер Ковеля, який вийшов з лопатою розгортати сніг

«Не жалкую ні хвилини, що так, вийшов, так, закликав людей».

Волинь-нова

«От ні разу не соромно» - мер Ковеля, який вийшов з лопатою розгортати сніг

Міський голова Ігор Чайка розмірковує про уроки, які виніс після нинішньої сніжної зими

Ось його допис у facebook:

«Що тільки не довелося почути за час снігопадів. Від «Мер – молодець» до «Мер не повинен брати в руки лопату. Бо це як хірург, який пішов виконувати роботу медсестри».

Але скажу так: в екстремальних ситуаціях і хірург стає медсестрою, і медсестра – хірургом. Не жалкую ні хвилини, що так, вийшов, так, закликав людей. Це було моє рішення.

А був повальний сніг, всього п`ять одиниць снігоочисної техніки на господарстві, закуплених попередньою владою, та чотири – залучених.

Зате я чітко побачив, що не можна безпечно чекати милості від природи. І вже сьогодні необхідно думати про те, щоб до наступного сезону придбати додаткову снігоочисну техніку. Бо процедура купівлі – це далеко не так, як багато хто собі уявляє. Таке рішення проходить кілька погоджень і тендер. Це – час. Якого в мене не було. А був повальний сніг, всього п`ять одиниць снігоочисної техніки на господарстві, закуплених попередньою владою, та чотири – залучених.

І для мене мер, який вийшов з лопатою – от ні разу не соромно.

Гірше, якщо мер не зробить висновків з негоди».

Детальніше читайте Новообраний ковельський мер взяв у руки… лопату.