Незнайомець ошукав лучанина на понад 60 тисяч - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.46 € 32.79
Незнайомець ошукав лучанина на понад 60 тисяч

Не вірте чужим!

Фото ілюстративне.

Незнайомець ошукав лучанина на понад 60 тисяч

Поліція застерігає громадян та радить: у жодному разі не повідомляти нікому свої персональні дані, реквізити банківських карток, не виконувати ніяких дій на прохання «працівників банку». Навіть у вихідні чи святкові дні справжні працівники банківських установ не проводять жодних операцій у телефонному режимі

До Луцького районного відділу поліції звернувся місцевий мешканець та повідомив, що йому зателефонував незнайомець. Чоловік представився працівником служби безпеки банку та під приводом авторизації банківської картки, шляхом обману заволодів грошима потерпілого. Чоловік  двічі перерахував гроші через термінал на вказаний шахраями рахунок. У аналогічний спосіб зловмисники видурили у  лучанки майже 5 тисяч гривень.

Окрім того, учора жителька Луцького району позбулася майже 6 тисяч гривень. Зловмисники заламали акаунт родички потерпілої  та від її імені написали повідомлення з проханням про позику грошей. Жінка, не перевіривши інформацію у родичів, переказала шахраям майже 6 тисяч гривень.

За усіма фактами тривають досудові розслідування.

 Учора жителька Луцького району позбулася майже 6 тисяч гривень. Зловмисники заламали акаунт родички потерпілої  та від її імені написали повідомлення з проханням про позику грошей. Жінка, не перевіривши інформацію у родичів, переказала шахраям майже 6 тисяч гривень.

Поліція застерігає громадян та радить: у жодному разі не повідомляти нікому свої персональні дані, реквізити банківських карток, не виконувати ніяких дій на прохання «працівників банку».

Навіть у вихідні чи святкові дні справжні працівники банківських установ не проводять жодних операцій у телефонному режимі.

Якщо про проблеми з рахунком картки повідомляє телефоном «банківський працівник» – радять одразу телефонувати у банк та з'ясувати ситуацію особисто

«Обов’язково перевіряйте інформацію у родичів чи знайомих, яка надходить про позики грошей через соціальні мережі. У разі отримання телефонних дзвінків із сумнівними пропозиціями, пов’язаними з перерахуванням коштів, звільненням родичів від кримінальної відповідальності, невідкладно телефонуйте за номером служби «102», – застерігають поліцейські.

Читати такожВитягував гаманці: запроторили за ґрати волинянина, який вчинив 40 крадіжок у своєму місті

 

Джерело: Поліція Волинської області