Волинського експосадовця покарали за корупцію - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
Волинського експосадовця покарали за корупцію

Експосадовець вчинив адміністративне правопорушення.

Фото Pixabay.

Волинського експосадовця покарали за корупцію

Суд визнав його винним у порушенні вимог фінансового контролю

Ратнівський районний суд за участі прокурора відділу Волинської обласної прокуратури притягнув до відповідальності за адміністративне правопорушення, пов’язане із корупцією, колишнього головного спеціаліста одного з відділів Державної екологічної інспекції у Волинській області.

Суд призначив йому покарання у вигляді штрафу в розмірі 850 гривень зі сплатою судового збору понад 450 гривень.

Звільнившись у березні 2019 року з роботи в екоінспекції, ексслужбовець, всупереч вимогам ч. 2 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції», несвоєчасно без поважних причин подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, після звільнення.

Суд визнав його винним у порушенні вимог фінансового контролю (адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та призначив покарання у вигляді штрафу в розмірі 850 гривень зі сплатою судового збору понад 450 гривень. Волинська обласна прокуратура нагадує суб’єктам декларування про необхідність подання до 1 квітня 2021 року щорічної декларації особи, уповноваженої на виконання функції держави та місцевого самоврядування, за 2020 рік.

Читайте також: 500 гривень: волинським поліцейським пропонували хабар за незаконний товар.

Зауважимо, що за несвоєчасне подання без поважних причин декларації суб’єктом декларування санкцією ч. 1 ст. 172 6 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено покарання у виді штрафу в розмірі від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Джерело: Пресслужба прокуратури Волинської області