Опитування: «Євросолідарність» обігнала ОПЗЖ у рейтингу партій - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
Опитування: «Євросолідарність» обігнала ОПЗЖ у рейтингу партій

За Європейську солідарність готові віддати свої голоси 16,2% виборців.

Фото ЄС.

Опитування: «Євросолідарність» обігнала ОПЗЖ у рейтингу партій

Лідером залишається «Слуга народу»

Партія «Європейська солідарність» опинилася на другому місці у рейтингу партій, обійшовши партію Опозиційна платформа - За життя. Лідером електоральних симпатій українців залишається партія «Слуга народу».

Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг» 22-23  лютого.

 

 У парламентському рейтингу лідирує партія «Слуга народу» (19,7% серед тих, хто визначився і має намір проголосувати). За партію «Європейська солідарність» – 16,2%, партію «Опозиційна платформа – За життя» – 14,2%, партію «Батьківщина» – 12,0%, партію «Українська стратегія Гройсмана» – 5,1%, Радикальну партію – 4,9%, партію «Сила і честь» – 4,4%, партію «Свобода» – 3,8%, партію Євгена Мураєва «Наші» – 3,5%, партію «Голос» – 3,3%, партію «УДАР» – 3,2%, партію Шарія – 3,2%, «За майбутнє» – 2,8%, «Народний фронт» – 1,9%.

 

 В опитуванні брало участь населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing -телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,0%.

Джерело: Рейтинг.