У сільських школах на Волині дітям розповіли про небезпеку в інтернеті - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.02 € 33.32
У сільських школах на Волині дітям розповіли про небезпеку в інтернеті

Діти мусять бути захищеними.

Фото з фейсбук сторінки: Камінь-Каширський відділ поліції.

У сільських школах на Волині дітям розповіли про небезпеку в інтернеті

Інспектор з ювенальної превенції Камінь-Каширського районного відділу поліції лейтенант поліції Тетяна Кузьмич разом із поліцейським сектору реагування патрульної поліції ВПД №1 (сел. Любешів) капралом Юлією Сидонець завітали до учнів закладу загальної середньої освіти «Бірківський ліцей»

Під час бесіди правоохоронці розповіли хлопчикам та дівчаткам про небезпеку, яка може очікувати їх при користуванні «Всесвітньою павутиною». Наголосили на тому, що дітиможуть стати жертвою емоційно-психічного нападу чи насилля, що призведе до жахливих наслідків.

Завдяки такій зустрічі ліцеїсти дізналися, які небезпеки можуть чекати їх в мережі інтернет та обговорили позитивні й негативні сторони впливу соціальних мереж.

Завдяки такій зустрічі ліцеїсти дізналися, які небезпеки можуть чекати їх в мережі інтернет та обговорили позитивні й негативні сторони впливу соціальних мереж. Про це інформує Камінь-Каширський відділ поліції.

 

 Читайте такожЧоловіка, який місяць жив у пункті обігріву, поселили в Луцький геріатричний пансіонат