У луцьких тролейбусах встановили знезаражувачі повітря - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.02 € 33.32
У луцьких тролейбусах  встановили знезаражувачі повітря

Першим тролейбусом, у якому встановили такі пристрої для очищення та знезараження поверхонь і повітря салонів став «Богдан Т70117».

Фото ДП «Автоскладальний завод № 1».

У луцьких тролейбусах встановили знезаражувачі повітря

Таке відбувається вперше в Україні

В обласному центрі Волині вперше в Україні в новому тролейбусі «БОГДАН Т70117» встановили бактерицидні рецикулятори та опромінювачі для знезараження повітря та поверхонь у салоні. Про це йдеться на сайті під ДП «Автоскладальний завод № 1», інформує інтернет-видання volynpost.com.

В умовах пандемії COVID-19 працівники луцького автозаводу «Богдан» винайшли спосіб для запобігання швидкому розповсюдженню вірусу в межах транспортного засобу.

26 жовтня 2020 року було отримано патент №144745 на корисну модель «Спосіб очищення та знезараження поверхонь і повітря салонів транспортних засобів».

Суть цього способу полягає у встановленні в транспортних засобах бактерицидних опромінювачів двох типів. Першим тролейбусом, у якому встановили такі пристрої для очищення та знезараження поверхонь і повітря салонів став «Богдан Т70117» для Луцька. Зокрема, в салоні тролейбуса встановлені 2 бактерицидні опромінювачі та 2 бактерицидні опромінювачі-рециркулятори.

Опромінювач-рециркулятор бактерицидний – це пристрій закритого типу, який може використовуватися постійно під час руху тролейбуса, незалежно від присутності чи відсутності пасажирів в салоні.

Опромінювач-рециркулятор бактерицидний – це пристрій закритого типу, який може використовуватися постійно під час руху тролейбуса, незалежно від присутності чи відсутності пасажирів в салоні.
Він є абсолютно безпечним і не потребує провітрювання приміщення салону транспортного засобу.

 

 

 

 Опромінювач бактерицидний – це пристрій відкритого типу, який призначений для кварцування салону прямими ультрафіолетовими променями. Використання цього виду знезараження можливе лише за відсутності людей в салоні, наприклад на кінцевих зупинках. Застосування безозонових ламп не вимагає додаткових витрат часу на провітрювання салону після кварцування.

Читайте також: Четверо медиків першими в Рівному отримали вакцину від коронавірусу (Фото)

Встановлення таких комплексних систем знезараження повітря та поверхонь у транспортних засобах – значний крок для забезпечення протидії вірусам, бактеріям та іншим інфекційним мікроорганізмам.