Падіння дитини з рук батька: рівненські слідчі повідомили чоловікові про підозру - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 33.28
Падіння дитини з рук батька: рівненські слідчі повідомили чоловікові про підозру

Дівчинці надали медичну допомогу, наразі вона перебуває вдома.

Фото live24.

Падіння дитини з рук батька: рівненські слідчі повідомили чоловікові про підозру

Кримінальне провадження перекваліфікували зі злісного невиконання обов'язків по догляду за дитиною на інше

Рівненські слідчі перекваліфікували кримінальне провадження щодо батька, з рук якого випала дев'ятимісячна дитина. Його підозрюють у нанесенні необережного тяжкого тілесного ушкодження, – повідомляють у пресслужбі Нацполіції області. Немовля наразі перебуває вдома, життю дівчинки нічого не загрожує, інформує Суспільне.

Слідчі Рівненського районного управління поліції повідомили 30-річному рівнянину про підозру у нанесенні необережному нанесенні тяжких травм дев'ятимісячній дівчинці. Сталося це у четвер, 25-го лютого.

«Кримінальне провадження перекваліфікували зі злісного невиконання обов'язків по догляду за дитиною. Слідчі дії наразі тривають. Покарання за це – громадські чи  виправні роботи, або обмеження волі строком до двох років чи тюрма на той самий строк», – повідомила речниця Нацполіції області Марія Юстицька.

Кримінальне провадження перекваліфікували зі злісного невиконання обов'язків по догляду за дитиною. Слідчі дії наразі тривають.

Вона уточнила, що судово-медична експертиза віднесла травми дитини до категорії тяжких.

Читайте також: Що робити, коли дитина репетує до вас. Колонка Оксани Коваленко

Дівчинці надали медичну допомогу, наразі вона перебуває вдома. Її життю нічого не загрожує, додала речниця.