У Ковелі Лесю Українку показали на монетах, значках, марках та листівках - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.02 € 33.32
У Ковелі Лесю Українку показали на монетах, значках, марках та листівках

Фото з архіву Геннадія Сарапіна.

У Ковелі Лесю Українку показали на монетах, значках, марках та листівках

Відкрили виставку «Леся Українка в предметах колекціонування», яка присвячена 150-річчю від дня народження

– Вважаю, що саме Леся Українка спонукала тодішню освічений люди працювати над самоусвідомленням української нації, що ми є окрема нація і повинні мати свою державу. Пройшла перша виставка в приміщення обласноїради. а це друга виставка у моєму приватному музеї, який був створений до 120-ї річниці з дня народження Самійла Підгірського, – розповів один зініціаторів виставки Геннадій Сарапін. – Я вирішив зробити виставку «Леся Українка в предметах колекціонування», поцікавитися, чому людина колекціонує предмети з нашою відомою поетесою.

На виставці представлені буклети, марки, монети, листівки, банкноти, брошури, закладки,значки. Є навіть три зошити з портретом поетеси.

На виставці представлені буклети, марки, монети, листівки, банкноти, брошури, закладки,значки. Є навіть три зошити з портретом поетеси. Цікаво, що до відкриття виставки вийшов друком календарик на 2021 рік. 

Свої зібрання ковельчанам представили окрім Геннадія Сарапіна, ковельчани Вадим Листовиря, Іван Сидорук та лучанин Андрій Загородній.


Свої зібрання представив ковельчанин Іван Сидорук.

Геннадій Сарапін інціював виставку про Лесю Українку.

Вадим Листовиря також має у своїй колекції предмети із зображенням великої поетеси.

Андрій Загородній має що розповісти про предмети свого захоплення.


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.