Вбили вагітну, щоб вирізати з неї дитину, задля грошей - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.02 € 33.32
Вбили вагітну, щоб вирізати з неї дитину, задля грошей

В голову не вкладається...

Фото Газета по-українськи.

Вбили вагітну, щоб вирізати з неї дитину, задля грошей

У Колумбії чоловік і жінка зарізали вагітну дівчину та вирізали з неї дитину

Дитину вирізали, щоб її забрала жінка-вбивця, аби та могла отримувати гроші. Про це пише The Sun.

Вагітну Юлексіс Валесіллос, 28 років, заманили в будинок в Валле-дель-Каука. Вона мала зустрітися з жінкою, яка пообіцяла їй пожертвувати одяг для її майбутнього малюка. Валесіллос була на 35-му місяці вагітності.

Коли приїхала на зустріч з вдовою 21-річною Марілуз Москера, чоловік Луїс Феліпе Вікторія Аренас напав на неї з ножем. Москера вбила майбутню маму і за допомогою 49-річного Аренаса вирізала з неї дитину, щоб прикинутися, що малюк її.

Москера прибула в лікарню в Канделарії з малюком, сказавши, що народила його вдома. Однак у медперсоналу виникли підозри, вони викликали поліцію.

Вдова протягом кількох місяців прикидалася вагітною від покійного чоловіка перед його родиною. Вона хотіла через дитину отримувати надалі гроші, бо ті допомагали їй фінансово.

Москера прибула в лікарню в Канделарії з малюком, сказавши, що народила його вдома. Однак у медперсоналу виникли підозри, вони викликали поліцію. Жінку заарештували, коли було підтверджено, що дитина не її, але пізніше відпустили.

Поліцейські знайшли чоловіка жертви Лізандера Альберто Маркеса, який оголосив дружину зниклою безвісти. Медики підтвердили, що він батько дитини, за допомогою тесту ДНК. Йому віддали дитину.

Читайте також На Волині браконьєри вбили самку лося та дитинча (Фото 18+)​.

Аренас сховав останки жертви в поліетиленові пакети, і викинув в озеро після вбивства 8 вересня 2020-го. Останки тіла Валесіллос знайшли 15 лютого. Поліція видала ордер на арешт Москера і розшукує її. Аренаса заарештували в будинку, де переховувався з листопада 2020-го. Він сидить у тюрмі, доки триває слідство.

 

Джерело: Газета по-українськи.