Курси НБУ $ 39.47 € 42.18
Полісмени розповіли луцьким школярам, чим секстинг відрізняється від грумінга

Безпека дітей понад усе!

Фото Національної поліції.

Полісмени розповіли луцьким школярам, чим секстинг відрізняється від грумінга

Пояснили, як уникати проявів цькування та приниження в мережі, а особливу увагу приділили культурі спілкування з незнайомими користувачами

Проводячи багато часу у соціальних мережах, діти щодня наражають себе на небезпеки. Кібербулінг, тролінг, секстинг, грумінг та банальні шахрайства онлайн - зловмисники нині діють різними способами, тому важливо уберегти дітей від ризиків у інтернет-просторі та підвищити рівень їх обізнаності у сфері інформаційної безпеки, повідомляє Сектор комунікації поліції Волинської області.

З цією метою співробітники відділу протидії кіберзлочинності у Волинській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України зустрілися із учнями «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24 – технологічного ліцею» міста Луцька.

Поліцейські провели для школярів інформаційну лекцію та надали практичні рекомендації, як вберегти свою персональну інформацію та не стати жертвою злочину.

Поліцейські провели для школярів інформаційну лекцію та надали практичні рекомендації, як вберегти свою персональну інформацію та не стати жертвою злочину. Розповіли, як уникати проявів цькування та приниження в мережі, а особливу увагу приділили культурі спілкування з незнайомими користувачами. 

Реклама Google

Підсумовуючи, правоохоронці закликали дітей, в разі будь-яких подібних дій щодо них, не боятись захищати свої права та звертатися на лінію 102.

Читайте також: За вбивство чоловіка і поранення доньки... психлікарня.

Telegram Channel