За звання Місіс Всесвіт боротиметься... рівнянка - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
За звання Місіс Всесвіт боротиметься... рівнянка

Красуня своїм прикладом хоче показати, що кожна жінка – унікальна, самодостатня.

Фото rivnecouncil.

За звання Місіс Всесвіт боротиметься... рівнянка

Переможниця національного етапу представлятиме Україну у фіналі на Шрі-Ланці

25-річна Марія Удовиченко стала однією з учасниць найпрестижнішого конкурсу Mrs. International World 2021. Переможниця якого представить Україну на міжнародному фіналі «MRS. WORLD 2021» на Шрі-Ланці, інформує Рівненська міськрада.

- Тепер, коли в мене з’явилася донька, я хочу стати для неї потужним прикладом того, що мрії здійснюються, - каже Марія.

- На конкурс краси Mrs. International я вирішила подати заявку, тому що колись дала слово одній людині... Ця людина – маленька я. Тепер, коли в мене з’явилася донька, я хочу стати для неї потужним прикладом того, що мрії здійснюються. Головне – вірити і не здаватись, - говорить Марія. - Саме своїм прикладом я хочу показати, що кожна жінка – унікальна, самодостатня і кожна жінка має право бути учасницею цього конкурсу. Саме уособленням таких жінок мені хочеться стати!

Читайте також: Дівчата з Рівненщини вразили усіх суддів «Голосу країни»

До слова, Mrs. International World 2021– один з найвідоміших та найпрестижніших конкурсів, який проводиться щорічно у США за підтримки уряду Сполучених Штатів упродовж понад трьох десятиліть!