У Луцьку студент покусав поліцейського, який намагався його затримати (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
 У Луцьку студент покусав поліцейського, який намагався його затримати (Фото)

Зловмиснику винесли вирок.

Фото cripo.com.ua.

У Луцьку студент покусав поліцейського, який намагався його затримати (Фото)

У суді обвинувачений не заперечував своєї вини

У Луцьку студент четвертого курсу покусав поліцейського, який намагався затримати його з великою кількістю наркотичних речовин – канабісом та амфетаміном.

Про це стало відомо з вироку Луцького міськрайонного суду Волинської області, передають Волинські новини.

До нього застосували фізичну силу та кайданки, однак обвинувачений вкусив одного з поліцейських за праву руку, намагаючись втекти.

Суд встановив, що обвинувачений, який є студентом 4 курсу НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», придбав через мобільний додаток для власного вживання 134 грами канабісу та 34,6 грама амфетаміну. Посилку з наркотиками він отримав 24 вересня минулого року у поштоматі №3369 ТОВ «Нова Пошта» на вулиці Шевченка, 13.

Читайте також: Волинянин, який забив до смерті жінку й покалічив знайомого, постане перед судом.

В цей же день в приміщенні супермаркету «Наш Край» троє поліцейських виявили обвинуваченого. У нього вимагали надати для огляду особисті речі, однак той не реагував на законні вимоги працівника поліції. Тож поліцейські вирішили затримати обвинуваченого для перевірки особистих речей та проведення невідкладних слідчих дій. До нього застосували фізичну силу та кайданки, однак обвинувачений вкусив одного з поліцейських за праву руку, намагаючись втекти.

У суді обвинувачений не заперечував своєї вини, тож йому призначили покарання у виді п’яти років позбавлення волі, змінивши на три роки умовного.