У волинян вилучили близько сотні кубів деревини: тривають обшуки - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 33.28
У волинян вилучили близько сотні кубів деревини: тривають обшуки

Тривають слідчі дії.

Фото volynonline.com.

У волинян вилучили близько сотні кубів деревини: тривають обшуки

Понад п’ятдесят правоохоронців сьогодні на території Камінь-Каширського району проводять п’ять обшуків на лісопильних підприємствах, власники яких, ймовірно, причетні до незаконної діяльності, пов’язаної із лісодеревиною, та видобутку бурштину

Вже вилучено понад 80 кубів деревини, ймовірно, отриманої незаконним шляхом, та близько кілограма бурштину. Обшуки ще тривають, тому кількість знайденого і вилученого буде збільшена. 
Правоохоронці розпочали кримінальні провадження за ст. 190 та 2401 Кримінального кодексу України. Йдеться про придбання, отримання, зберігання чи збут лісодеревини, одержаної кримінально-протиправним шляхом та незаконне видобування, збут, придбання, передача, пересилання, перевезення та переробку бурштину.

Про це повідомляє поліція Волинської області.

Слідчі дії відбуваються за силової підтримки роти поліції особливого призначення.

Читайте також: На Волині судитимуть митника.

До проведення обшуків залучено особовий склад Камінь-Каширського районного відділу поліції, співробітників лісової охорони та оперативно-розшукового відділу Державної прикордонної служби України. Слідчі дії відбуваються за силової підтримки роти поліції особливого призначення.

Джерело: Сектор комунікації поліції Волинської області