За незаконну торгівлю спиртом та цигарками волинянка сплатить 85 000 гривень штрафу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 33.28
За незаконну торгівлю спиртом та цигарками волинянка сплатить 85 000 гривень штрафу

Жінка визнала свою винуватість у скоєному.

Фото xcook.info.

За незаконну торгівлю спиртом та цигарками волинянка сплатить 85 000 гривень штрафу

Нелегально виготовлену продукцію у жінки конфіскували

Ковельський міськрайонний суд затвердив укладену між прокурором відділу Волинської обласної прокуратури та 53-річною жителькою Ковеля угоду про визнання винуватості і призначив жінці покарання у виді штрафу в розмірі 85 000 грн за  незаконне придбання і зберігання з метою збуту, а також збут незаконно виготовлених підакцизних товарів (ч.1 ст. 204 КК України).

Про це повідомляє прокуратура Волинської області.

У жінки вилучено понад 2 000 пачок цигарок без марок акцизного податку встановленого зразка та 250 літрів незаконно виготовленого алкоголю. 

Слідство встановило, що із липня по жовтень 2020 року, не будучи зареєстрованою як суб’єкт господарювання та не маючи державного дозволу на торгівлю алкогольними напоями й тютюновими виробами, волинянка незаконно зберігала продавала спирт та цигарки.

Читайте також: Судитимуть волинянок, які збували наркотики.

Під час проведеного 30 жовтня 2020 року обшуку у контейнері на ринку в Ковелі, який перебував у її користуванні, вилучено понад 2 000 пачок цигарок без марок акцизного податку встановленого зразка та 250 літрів незаконно виготовленого алкоголю. 

Під час досудового розслідування волинянка визнала свою винуватість у скоєному, щиро розкаялася та активно сприяла розкриттю злочину, відтак з нею було укладено угоду про визнання винуватості, яку і затвердив суд.


 

Джерело: Пресслужба прокуратури Волинської області