Виривав із рук матері: біля школи невідомий намагався викрасти дитину - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.02 € 33.32
Виривав із рук матері: біля школи невідомий намагався викрасти дитину

Вчителі й адміністрація школи наполягають, щоб учні не ходили самі до навчального закладу.

Фото novograd.city.

Виривав із рук матері: біля школи невідомий намагався викрасти дитину

Поліція вже шукає зловмисника

У Львові біля школи №82 на вул. Шафарика чоловік намагався викрасти 6-річну дитину. Він спробував вирвати дівчинку з рук матері, коли ті заходили на територію школи. На щастя, йому це не вдалося.

Про це розповіли свідки і адміністрація школи, пише ZAXID.NET.

Раніше ми цю людину тут не бачили, можливо, він якийсь неадекватний.

Так, близько 9:00 до матері і першокласниці підійшов незнайомець, почав чіплятися і виривати дитину. Жінка відразу викликала поліцію, а незнайомець зник. Правоохоронці уточнили, що чоловік навіть взяв дитину на руки.

«Це було якраз перед уроками, перед входом на територію школи. Раніше ми цю людину тут не бачили, можливо, він якийсь неадекватний», – розповів завуч школи №82 Тарас Качур.

Читайте також: В орендованій квартирі зарізали закоханих, дівчину намагалися спалити у ванній (Відео).

Він зазначив, що в школі є охорона і подібних випадків раніше не було. Поліцейські шукають порушника, вивчають відео з камер спостереження і встановлюють особу незнайомця.

Тепер вчителі й адміністрація школи наполягають, щоб учні не ходили самі в школу і батьки особисто приводили їх і забирали з уроків.