Торік від коронавірусу померли 35 тисяч українців: вдвічі більше, ніж стверджує офіційна статистика - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.02 € 33.32
Торік від коронавірусу померли 35 тисяч українців: вдвічі більше, ніж стверджує офіційна статистика

Що коїться!

Ілюстрація nmuofficial.com

Торік від коронавірусу померли 35 тисяч українців: вдвічі більше, ніж стверджує офіційна статистика

Також знижується народжуваність...

Торік в Україні померли 616 835 осіб. Найбільше за останні п'ять років, повідомляє Державна служба статистики. 35 тис. смертей пов'язують із коронавірусом. Офіційно від інфекції зареєстрували 18,7 тис. померлих, інформує gazeta.ua.

— Смерті не від вірусу все одно пов'язані з епідемією. Відкладені операції, невчасна допомога, стреси, бідність — все дається взнаки, — каже 53-річна Ірина Курило, завідувачка відділу досліджень демографічних процесів та демографічної політики ­Інституту демографії.

Найскладнішими виявилися листопад і грудень.

— До травня смертність була меншою, ніж у попередній рік. Далі помісячно зростала. За вересень-грудень не стало, порівняно з таким же періодом 2019 року, на 52 тисячі більше. Найскладнішими виявилися листопад і грудень.

З осені спостерігається падіння народжуваності. Цього року вона теж буде нижча. Якщо пандемія піде на спад і ситуація вирівнюватиметься, ймовірно, матимемо приріст населення. Люди відкладають до кращих часів народження дітей.

Читайте також: «Ідіть в с**ку зі своїми анальними тестами!»: Японія вимагає від Китаю припинити збиткуватися над своїми туристами.