Ремонтуватимуть дорогу з Володимира-Волинського до Зимного - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
Ремонтуватимуть дорогу з Володимира-Волинського до Зимного

Балансоутримувач не виконувавав ремонт дороги на вулиці Зимнівській з 2011 року.

Фото volodymyrrada.gov.ua.

Ремонтуватимуть дорогу з Володимира-Волинського до Зимного

Місто вже готує кошторисну документацію на ремонт дороги

Міський голова Ігор Пальонка та начальник управління житлово-комунального господарства і будівництва Віктор Фіщук спільно із головою Зимнівської ТГ В’ячеславом Католиком обговорили межі розробки проєктно-кошторисної документації щодо ремонту дороги державного значення на вулиці Зимнівській. Про це повідомляє Володимир-Волинська міська рада.

Досягнено домовленостей, що проєкт на ремонт виготовляє місто, а служба згідно нього сприятиме питанню про фінансування робіт з державної казни.

Як повідомив Віктор Фіщук, цей відрізок шляху – єдина державна дорога в місті, яка досі не відремонтована, тож влада шукає шляхи вирішення даного питання. Оскільки її балансоутримувачем є служба автомобільних доріг, то на попередніх етапах обговорення досягнено домовленостей, що проєкт на ремонт виготовляє місто, а служба згідно нього сприятиме питанню про фінансування робіт з державної казни.

Оскільки дорога проходить не лише в межах Володимира-Волинського, а й Зимнівської громади, аналогічними питаннями займається В’ячеслав Католик. Так, керівники обох громад узгодили межі розробки проєктів. Зі слів Віктора Фіщука, місто уже почало працювати з проєктантами.

Балансоутримувач не виконувавав ремонт дороги на вулиці Зимнівській з 2011 року. Через інтенсивний рух та велику завантаженість великовантажним транспортом дорожнє покриття знаходиться у незадовільному стані.