На Волині затримали вантажівку, яка нелегально везла за кордон 25 тисяч пачок цигарок - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
На Волині затримали вантажівку, яка нелегально везла за кордон 25 тисяч пачок цигарок

Вартість виявленого в автомобілі товару становить майже 1,5 мільйона гривень.

Фото ssu.gov.ua.

На Волині затримали вантажівку, яка нелегально везла за кордон 25 тисяч пачок цигарок

Служба безпеки України заблокувала канал незаконного переправлення тютюнових виробів до ЄС

На Волині правоохоронці затримали вантажівку зловмисників на спробі незаконного переправлення за кордон 25 тисяч пачок цигарок іноземного виробництва без марок акцизного збору. Вартість виявленого в автомобілі товару становить майже 1,5 мільйона гривень, інформує СБУ.

За попередніми даними, місцеві контрабандисти намагались налагодити механізм нелегального перевезення цигарок іноземного виробництва через державний кордон. Товар для незаконного переміщення до ЄС ділки отримували від своїх спільників з однієї з сусідніх пострадянських країн.

Місцеві контрабандисти намагались налагодити механізм нелегального перевезення цигарок іноземного виробництва через державний кордон.

Наразі тривають заходи щодо притягнення до відповідальності осіб, причетних до протиправної діяльності.

Блокування контрабанди проводило Головне управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ спільно з Головним управлінням Державної фіскальної служби у Волинській області за сприяння Луцького прикордонного загону та Управління стратегічних розслідувань Національної поліції у Волинській області під процесуальним керівництвом Волинської обласної прокуратури.