У рівненському гуртожитку хлопці приготували для дівчат бутерброд-велетень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.02 € 33.32
У рівненському гуртожитку хлопці приготували для дівчат бутерброд-велетень

Студенти приготували більше 400 маленьких бутербродів, загальною довжиною понад 7 метрів.

Фото agronews.ua.

У рівненському гуртожитку хлопці приготували для дівчат бутерброд-велетень

Так вони привітали дівчат зі святом 8 Березня

У гуртожитку №6 Рівненського державного гуманітарного університету юнаки заздалегідь підготували подарунок для дівчат на 8 березня. Студенти приготували більше 400 маленьких бутербродів, загальною довжиною понад 7 метрів. Про це повідомляє Rivne.media, пише agronews.ua.

Попередньо хлопці закупили всі необхідні продукти: хліб, ковбасу, сало, оселедці, майонез, масло та інші. Кажуть, що готувалися упродовж двох днів. Проте фінальним результатом задоволені – один суцільний велетенський бутерброд з маленьких канапок розклали на кількох столах.

Попередньо хлопці закупили всі необхідні продукти: хліб, ковбасу, сало, оселедці, майонез, масло та інші. Кажуть, що готувалися упродовж двох днів.

Цього разу на рекорд не претендували, однак колись отримали сертифікат за найбільшу в Україні піцу. Після офіційної частини усі приступили до частування. Вже за перші хвилини присутні на заході з’їли чималу частину багатогодинної роботи.