На Волині на честь загиблого героя АТО хочуть назвати навчальний заклад - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
На Волині на честь загиблого героя АТО хочуть назвати навчальний заклад

Вічна пам'ять.

Фото twitter.com.

На Волині на честь загиблого героя АТО хочуть назвати навчальний заклад

Громадська організація «Ковельське об’єднання ветеранів та волонтерів АТО/ООС» звернулася до міського голови Ігоря Чайки з проханням присвоїти ліцею №11 ім’я колишнього учня цього навчального закладу, солдата Олександра Абрамчука

У книзі пам’яті полеглих за Україну розповідається, що він народився 12 лютого 1988 року в Ковелі. У квітні 2014 року його мобілізували. Був старшим механіком-водієм, гранатометником у 51-й окремій механізованій бригаді.

Про це повідомляє Ковель медіа.

Без Олександра залишились мати та сестра.

Олександр Абрамчук загинув 14 липня 2014 року під час переміщення військової колони біля села Черемшине (під Краснодоном) Луганської області, терористи пострілом ПТРК уразили САУ 2С1. Героя поховали у рідному місті.

Читайте також: Ветеран російсько-української війни з Волині наклав на себе руки.

Указом Президента України від 4 червня 2015 року, «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», Олександра Абрамчука нагородили (посмертно) орденом «За мужність» III ступеня.

Без Олександра залишились мати та сестра.

У лютому 2016 року на фасаді ліцею №11 було урочисто встановлено меморіальну дошку загиблому Олександру Абрамчуку. Тоді на початку заходу директор навчального закладу Галина Сидорук пригадала, яким був хлопець у школі, чим запам’ятався:

2Він був досить спокійним, старанним і дисциплінованим учнем. Мав хороших друзів. Планував своє майбутнє. Але доля розпорядилася трішки по-іншому. Закінчивши 10 класів нашої школи, він вступив до Луківського ПТУ, здобув професію слюсаря по ремонту автомобілів. Деякий час працював за спеціальністю. А 9 квітня 2014 року був призваний до лав ЗСУ. Він був одним із перших воїнів, які стали на захист нашої Вітчизни. Їм прийшлося дуже важко і гаряче. Вони зупинили ворога, але ціною свого життя».