Луцьк без маршруток: перевізники погрожують згорнути свій бізнес (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.02 € 33.32
Луцьк без маршруток: перевізники погрожують згорнути свій бізнес (Відео)

Головний транспортник міста Володимир Степанов перед членами виконкому звітує про пів сотні приписів на перевізників і систематичні скарги лучан.

Фото biz.censor.net.

Луцьк без маршруток: перевізники погрожують згорнути свій бізнес (Відео)

Міська рада нарікає на перевізників, а ті в свою чергу чекають підвищення ціни на проїзд

Перевізник Олег Колесник обслуговує два міських маршрути. Обґрунтувань, чому варто збільшити ціну проїзду, у нього не бракує: здорожчало пальне, зменшився пасажиропотік, зношуються автобуси.

Про це йдеться у сюжеті 12 каналу.

«Не до кінця ми бачимо ті кошти, які отримуємо, можливо, вони осідають в кишенях водія, давайте ми вибілимо економіку і, можливо, тариф залишиться 6, а, можливо, стане 10», – каже перевізник Олег Колесник.

Навіть про тариф у 8 гривень міська влада чути не хоче, допоки обіг коштів перевізників не стане прозорим.

Кількість придбаних нових е-карток в оператора зросла. Якщо до цього була кількість валідації до 80 тисяч, то останні кілька днів – 105-106 тисяч.

«Готові їх (автобуси, – ред.) продавати і зупиняти цей бізнес», – каже Олег Колесник.

В економістів муніципалітету свої причини. Стверджують: перевізникам, ймовірно, не вигідно переводити розрахунки за проїзд у безготівкові.

Читайте також: У Луцьку буде нова маршрутка: як курсуватиме.

«Кількість придбаних нових е-карток в оператора зросла. Якщо до цього була кількість валідації до 80 тисяч, то останні кілька днів – 105-106 тисяч», – ділиться Борис Смаль, директор департаменту економічної політики Луцькради.

Головний транспортник міста Володимир Степанов перед членами виконкому звітує про пів сотні приписів на перевізників і систематичні скарги лучан.

«Має працювати 165 автобусів щоденно на маршрутах, а в нас працює 145-150. Розклади і графіки руху, доїзд до кінцевих зупинок – теж болюче і актуальне питання», – пояснює Степанов.

Затверджувати тарифи на пасажирські перевезення має виконавчий комітет. Його новообрані члени до проблеми підійшли ґрунтовно. Обіцяють спитати з кожного перевізника, тому з усіма проведуть діалог. За це й проголосували.