На Волині переселенка з окупованого Донбасу вимагає пенсію... за стаж роботи в «ДНР» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
На Волині переселенка з окупованого Донбасу вимагає пенсію... за стаж роботи в «ДНР»

Пенсійні внески платила сепаратистам, а пенсію вимагає... від України!

Фото із сепаратистського сайту i-don.ru

На Волині переселенка з окупованого Донбасу вимагає пенсію... за стаж роботи в «ДНР»

Пані перебралася до Ковеля лише у вересні 2020 року...

Жінка, яка переселилася до Ковеля з окупованої частини Донбасу, звернулася з позовом до Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області, оскільки за місцем проживання їй відмовили у нарахуванні пенсії за віком, повідомляє kovel.media.

Позивачка стверджує, що має загальний трудовий стаж понад 26 років, з урахуванням спірних періодів, коли вона жила та працювала на території так званої «ДНР». Лише у вересні 2020 року переїхала до Ковеля. На її думку, цього достатньо, аби оформити соціальну виплату.

Як виявилося, жінка сплачувала страхові внески до пенсійного фонду т. зв. «ДНР». Її стаж в Україні становить 25 років 3 місяці 7 днів, чого недостатньо.

У Пенсійному фонді заперечують і зазначають, що спірний період не відображений у їх звітності. Як виявилося, жінка сплачувала страхові внески до пенсійного фонду т. зв. «ДНР». Її стаж в Україні становить 25 років 3 місяці 7 днів, чого недостатньо.

За словами позивачки, відповідальність за несплату повинен нести її роботодавець – «Донецькгортєплосєть». Представниця ПФУ зауважила, що в індивідуальних відомостях про застраховану особу відсутня інформація про перебування жінки у трудових відносинах з донецьким підприємством.

У довідці, яку показала переселенка до Ковеля, було видно, що із зарплати були утримані страхові внески в Пенсійний фонд України, а в дужках є уточнення окупаційної влади: «у Пенсійний фонд Донецької Народної Республіки».

Волинський окружний адміністративний суд відмовив у позові.

Читайте також: Українців обкрадають «лікарі» і «поліцейські»: як не стати жертвою.