На 8 березня голова Волинської обласної ради знайшов сестру - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
На 8 березня голова Волинської обласної ради знайшов сестру

Тепла зустріч з сестрою

Фото зі сторінки Григорія Недопада у Facebook.

На 8 березня голова Волинської обласної ради знайшов сестру

Григорій Недопад не бачив її близько 30 років

Про це чиновник повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

«8 Березня цьогоріч особливе, адже сьогодні наче заново знайшов сестру по татовій лінії Тетяну Головенець, із якою ми не бачилися близько 30 років!

Сьогодні вирішив зробити їй сюрприз у вигляді несподіваного ранкового візиту) Потрібно було бачити реакцію та емоції Тетяни та її чоловіка)

Пам’ятаю її ще маленькою дівчинкою. Але життя розвело кожного своєю стежиною. Через роки Тетяна знайшла мене у соцмережі, за що окрема подяка Фейсбуку) Оскільки завжди намагаюсь по мірі можливостей читати повідомлення і підтримувати зв’язок із людьми у Фейсбуці, виявив і лист від Тетяни. А сьогодні вирішив зробити їй сюрприз у вигляді несподіваного ранкового візиту) Потрібно було бачити реакцію та емоції Тетяни та її чоловіка) Дякую за теплу зустріч, надалі обов’язково будемо підтримувати родинні стосунки!

Читайте також: ЗНАЙШОВ МАМУ ЧЕРЕЗ 23 РОКИ

Друзі, усім вам щиро бажаю берегти і не забувати своїх рідних і близьких людей! Знаходьте час один для одного! Адже життя швидкоплинне. Не втрачаймо можливості ділитися добрими емоціями з людьми!» – написав Григорій Недопад.