У Луцьку обговорять, як розвивати громадський транспорт - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
У Луцьку обговорять, як розвивати громадський транспорт

Мізкуватимуть, як удосконалити інфраструктуру життєвонеобхідної сфери міста.

Фото suspilne.media.

У Луцьку обговорять, як розвивати громадський транспорт

Влада попереджає активістів про необхідність зареєструватися

10 березня 2021 року об 11.30 у залі засідань Луцької міської ради (вул. Богдана Хмельницького, 19) відбудеться обговорення Стратегії розвитку громадського транспорту та транспортної інфраструктури Луцької міської територіальної громади до 2025 року, що розробляється в рамках німецько-українського проєкту «Використання екологічних і розумних технологій в системі громадського транспорту міста Луцька» програми «Сталий розвиток громад через партнерські проєкти (NAKOPA-2018)».

Відбудеться обговорення Стратегії розвитку громадського транспорту та транспортної інфраструктури Луцької міської територіальної громади до 2025 року, що розробляється в рамках німецько-українського проєкту «Використання екологічних і розумних технологій в системі громадського транспорту міста Луцька» 

У зв'язку з обмеженнями протиепідеміологічного характеру кількість учасників зустрічі обмежена. Обов’язковою є попередня реєстрація.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/4oA6x4hsBy52DSTS6

Особам, які зареєструються після перевищення максимально допустимої для перебування у залі кількості людей, може бути відмовлено в участі, про що буде надіслано повідомлення на електронну адресу.

Читайте також: Луцькі перевізники пропонують збільшити вартість проїзду в маршрутках

Онлайн трансляція заходу буде доступною на офіційній сторінці Луцької міської ради у вкладці «Онлайн»: www.lutskrada.gov.ua .

Джерело: Луцька міська рада