Вигріб з кишень навіть монети: непрацюючий багатодітний батько заплатить майже 19 тисяч штрафу за пропозицію хабаря - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.46 € 32.79
Вигріб з кишень навіть монети: непрацюючий багатодітний батько заплатить майже 19 тисяч штрафу за пропозицію хабаря

Кошти конфісковані в дохід держави.

Фото - ілюстративне.

Фото зі сайту Слово і діло.

Вигріб з кишень навіть монети: непрацюючий багатодітний батько заплатить майже 19 тисяч штрафу за пропозицію хабаря

Уродженець с. Підгайці Луцького району намагався відкупитися від патрульних

Перебуваючи в стані алкогольного сп`яніння, чоловік керував автомобілем марки «ЗАЗ» та не увімкнув покажчик повороту відповідного напрямку перед перестроюванням. За це його зупинив екіпаж патрульної поліції близько 03:14 год. по вул. Рівненській в Луцьку. Волинянин усвідомлюючи, що перед ним знаходяться працівники Національної поліції, які перебували у форменому одязі із знаками розрізнення, перебуваючи поблизу службового автомобіля «Мітсубісі Оутлендер» будучи попередженим про кримінальну відповідальність за пропозицію надання неправомірної вигоди службовій особі, з метою уникнення адміністративної відповідальності, висловив рядовому поліції пропозицію надання неправомірної вигоди. За не вчинення в його інтересах дій, він запропонував 1 113 гривень хабаря:  9 купюр номіналом 100гривень 1 купюра номіналом 50 гривень, 3купюри номіналом 20гривень, 1 купюра номіналом 5 гривень, 2 купюри номіналом 2 гривні, металева монета 2 гривні; 2 купюри номіналом 1 гривня, які вилучені конфіскували в дохід держави.

Волинянин має на утриманні 4 неповнолітніх дітей, непрацюючий, раніше не судимий. 

 Під час розслідування обвинувачений визнав вину та погодився сплатити штраф у розмірі 1100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 18700 грн. До слова, волинянин має на утриманні 4 неповнолітніх дітей, непрацюючий, раніше не судимий. 

Читайте такожПереплутала автівку з таксі: двоє чоловіків зґвалтували 19-річну (Фото)

Кошти в сумі 1113 грн., які пропонувалися правоохоронцям, конфіскували в дохід держави.

Джерело: Реєстр судових рішень