У США коноплями годуватимуть курей - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.04 € 32.79
У США коноплями годуватимуть курей

Нічого собі!

Фото pixabay.com

У США коноплями годуватимуть курей

У разі успіху на ринку США, американські виробники планують почати експорт кормів на основі коноплі

У США було подано заявку на затвердження коноплі інгредієнтом корму для тварин. Ухвалення такого рішення дозволить законно використовувати борошно з конопляного насіння та макуху з канабісу як комерційний корм для курей. Про це повідомляє kurkul.com з посиланням на Meat-Inform.

Зазначено, що ініціювали реєстрацію коноплі як корму для тварин Асоціація американських посадових осіб з контролю за кормами та Асоціація продовольства та ліків США.

Ініціювали реєстрацію коноплі як корму для тварин Асоціація американських посадових осіб з контролю за кормами та Асоціація продовольства та ліків США.

«До того як почалась реєстрація 2 роки проводилось дослідження впливу інгредієнтів конопляного насіння та шроту та клінічні випробування для демонстрації безпеки та ефективності конопель для курей. Макуха та шроти з конопляного насіння містять у середньому близько 30% білка, 10% жиру та різноманітний склад вуглеводів», — йдеться у повідомленні.

Тепер, коли подано першу заявку, виробники конопель зосередяться на дослідженні інших побічних продуктів: олії, осаду, целюлози та ін., щоб дослідити їх користь та безпеку для використання у вигляді кормових інгредієнтів. У разі успіху на ринку США, американські виробники планують почати експорт кормів на основі коноплі.

Читайте також: Свинина може здорожчати до 150 гривень за кіло, а сало має усі шанси взагалі стати «золотим».