В Австралії зібрали врожай пшениці, вирощений на добривах із батарейок - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.04 € 32.79
В Австралії зібрали врожай пшениці, вирощений на добривах із батарейок

Результати польових випробувань передадуть виробникам добрив.

Alona_Nik_Ukrinform

В Австралії зібрали врожай пшениці, вирощений на добривах із батарейок

Дослідження показали гарне поглинання марганцю зерном

Австралійські фермери зібрали перший врожай пшениці, під час вирощування якої використовували мікрочастинки перероблених лужних батарейок. Про це повідомляє AgroTimes, пише Укрінформ.

Компанія Lithium Australia NL спільно з дочірньою структурою Envirostream Australia Pty опублікували результати польових випробувань особливих мінеральних добрив. Вони містять мікрочастинки марганцю, які були отримані з відпрацьованих лужних батарейок, спрямованих на утилізацію.

 Вчені дійшли  висновку, що добрива, які містять марганець з відпрацьованих лужних батарейок, створюють сприятливі умови для вирощування пшениці.

У червні 2020 року компанія внесла добрива з батарейок в ґрунт на випробувальному полігоні, а закінчила збирання врожаю в грудні. Дослідження показали гарне поглинання марганцю зерном. Вчені дійшли  висновку, що добрива, які містять марганець з відпрацьованих лужних батарейок, створюють сприятливі умови для вирощування пшениці.

Читайте такожБійці ДСНС врятували підлітка, який гепнувся в каналізаційний колодязь

У планах компанії Lithium Australia надати результати польових випробувань виробникам добрив, а також продовжити роботу по використанню перероблених акумуляторних матеріалів в якості сировини для комплексних добрив.