Про Рівне зняв відео один з найпопулярніших блогерів світу (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
Про Рівне зняв відео один з найпопулярніших блогерів світу (Відео)

Блогер коротко розповів про історію Рівного.

Скріншот з відео.

Про Рівне зняв відео один з найпопулярніших блогерів світу (Відео)

Нещодавно до міста завітав британський блогер Бенджамін Річ

Він автор ютуб-каналу bald and bankrupt (*Лисий і банкрут), на який вже підписано 2,72 мільйона осіб в ютубі. У Рівному блогер шукав мозаїки радянського періоду та намагався познайомитися з якомога більшою кількістю місцевих жителів. 

Детальніше про це повідомляє Інвестор-ЮА.

Приєднуйтеся до мене у пригоді по країні, яка може бути найдружнішою та найменш зрозумілою в Європі.

Під час подорожі до України британець відвідав Київ, Рівне та Тернопіль. Під час поїздки Бенджамін намагався показати справжню Україну, а не «глянцеві» місця з туристичних брошур.

Коментар: «На YouTube є безліч відео про Україну, і всі вони показують одне і те ж: гарні церкви в Києві, пляжі в Одесі чи неймовірну міську площу Львова. Але чи справді ми дізналися про країну з тих відео? Я не вірю. І тому я хотів показати вам справжні місця та зустріти справжніх жителів України подалі від кліше. О, і також ми будемо шукати кілька радянських мозаїк. Приєднуйтеся до мене у пригоді по країні, яка може бути найдружнішою та найменш зрозумілою в Європі«, – розповів автор блогу.

Читайте також: У Рівному відкрили парк динозаврів реальних розмірів (Фото).

Чоловік приїхав на рівненський залізничний вокзал і заночував у готелі «Мир», назву якого вимовити британцю не вдавалося зовсім. Тому іноземні глядачі дізналися про готель, який називається «Міа».

Особливо його цікавила радянська мозаїка біля ЕКО маркету, яка була створена на честь 700-річчя міста. Він коротко розповів про історію Рівного, і часи окупації, коли Україна була під контролем інших держав.