У Луцьку «горів» готель «Світязь»(Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.31 € 32.47
У Луцьку «горів» готель «Світязь»(Фото)

Пожежа в готелі.

Фото ДСНС Волині.

У Луцьку «горів» готель «Світязь»(Фото)

На ліквідацію вогню виїхали усі пожежено-рятувальні підрозділи міста Луцька – 25-ої, 1-ої та 2-ої пожежно-рятувальних частин

11 березня у Луцьку відбулися пожежно-тактичні навчання з ліквідації пожеж у будівлях з масовим перебуванням людей. Навчання відбулися за участі адміністрації, персоналу та гостей готелю «Світязь», розташованого на вулиці Набережній у Луцьку.

Як повідомили в пресслужбі управлінні ДСНС Волині, до пожежно-тактичних навчань задіяні сили та засоби усіх пожежень-рятувальних підрозділів міста Луцька – 25-ої, 1-ої та 2-ої пожежно-рятувальних частин.

В одному з номерів на шостому поверсі готелю виникла пожежа.  Через інтенсивне  горіння  приміщення кімнати та коридор на шостому поверсі швидко наповнились токсичним димом.

За тактичним задумом, в одному з номерів на шостому поверсі готелю виникла пожежа.  Через інтенсивне  горіння  приміщення кімнати та коридор на шостому поверсі швидко наповнились токсичним димом.

До прибуття пожежно-рятувальних підрозділів адміністрація готелю відпрацювала дії з оповіщення людей про пожежу, проведення евакуації з будівлі, а також здійснення гасіння імітованого загорання первинними засобами пожежогасіння.

Зважаючи на прогнозоване у такому випадку сильне задимлення поверху, де виникла пожежа, та можливе перекидання вогню на інші номери з можливим поширенням на сьомий поверх та відповідно – високими ризиками для життя людей, на навчаннях сили рятувальників були зосереджені за підвищеним номером виклику. Відтак рятувальники відпрацювали алгоритм дій з виявлення осередку умовного горіння, виявлення та порятунку людей в імітовано задимленому середовищі, а також відпрацювання алгоритму дій з ліквідації пожежі, що розгортатиметься за найбільш складними прогнозами.

Читати такожУ Княгининку 11 березня горіла хата. 

Як зазначив начальник оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Волинській області полковник служби цивільного захисту Віталій Малій, проведення таких навчань є важливим елементом формування високого рівня пожежної безпеки  об’єктів з масовим перебуванням людей.

«На прикладі навчань у цьому готелі бачимо, що там одночасно можуть перебувати близько сотні відвідувачів та кілька десятків осіб персоналу. Тож від рятувальників та представників інших служб екстреного реагування, а також персоналу вимагається максимальна чіткість виконання завдань за призначенням та злагодженість дій, що й було відпрацьовано під час навчань», – резюмував Віталій Малій.

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Джерело: Управління ДСНС Волині.