Прокуратура знайшла у помешканні бурштину на 2 мільйони гривень (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.31 € 32.47
Прокуратура знайшла у помешканні  бурштину на 2 мільйони гривень (Фото)

Ото знахідка!

Фото Прокуратури Рівненщини.

Прокуратура знайшла у помешканні бурштину на 2 мільйони гривень (Фото)

Вилучено 265 кілограмів сонячного каміння

За процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури, спільно з оперативними працівниками Управління СБ України в Рівненській області та слідчими СУ ГУНП в Рівненській області, в межах кримінального провадження за фактом незаконного видобування, збуту, придбання, зберігання, передачі, перевезення та переробки бурштину, законність походження якого не підтверджується відповідними документами, вчиненого у значних розмірах (ч. 2 ст. 240-1 КК України), 10 березня 2021 року проведено ряд санкціонованих обшуків на території Сарненського району.

В результаті слідчих дій у домоволодінні двох фігурантів провадження, які, за попередньою інформацією, займались видобуванням та скупкою «сонячного каміння», виявлено та вилучено 265 кг бурштину та 2 мотопомпи кустарного виробництва.

В результаті слідчих дій у домоволодінні двох фігурантів провадження, які, за попередньою інформацією, займались видобуванням та скупкою «сонячного каміння», виявлено та вилучено 265 кг бурштину та 2 мотопомпи кустарного виробництва. Орієнтовна вартість вилученого каміння – майже 2 млн грн.

На даний час вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно, тривають першочергові слідчі (розшукові) дії. Призначено судову гемологічну експертизу каміння.

 

 

Джерело: Прокуратура Рівненщини