Дітям радість: у школі на Волині поселилася шиншила (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.17 € 32.44
Дітям радість: у школі на Волині поселилася шиншила (Фото)

На перерві учні спілкуються з тваринками.

Фото з фейсбук-сторінки Наталії Прокопчук.

Дітям радість: у школі на Волині поселилася шиншила (Фото)

В опорному закладі загальної середньої освіти «Сошичненський ліцей» Камінь-Каширського району є живий куточок природи. Першими його мешканцями стали декоративні кролики

 «З появою цих пухнастих клубочків у нашому закладі стало веселіше і цікавіше. Хоча не обійшлось і без сюрпризів: ці хитрі, розумні, потішні істоти так і чекають, коли відкриється клітка, щоб дослідити тутешні коридори та рослинність навколо. Бувало, вони так вночі гуляли, що примудрялися вирватися на волю! Ці тварини досить потішні та цікаві, годинами можна спостерігати, як вони гризуть корм, купаються у спеціальному піску або просто стрибають», – написала на фейсбук-сторінці заступник директора  з виховної роботи Сошичненського ліцею  Наталія Прокопчук.

Важливо, що і сад, і благоустрій території – задумано партнерами не лише для краси, а й для того, щоб учні вчилися спостерігати, досліджувати.

Живий куточок природи з’явився у навчальному закладі завдяки соціальному партнерству Волинського обласного еколого-натуралістичного центру із територіальними громадами.  Директор ліцею Маріанна Журавель у телефонній розмові розповіла:

– Педагоги Центру минулої осені, побувавши у нас, працювали з педагогічним та учнівським колективами над першим етапом спільного проєкту із благоустрою  території. Саме торік і було започатковано живий куточок. Завдяки співпраці наша вчителька мала години для гурткових занять із дітьми з флористики та фітодизайну. Тепер у нас є сад – 30 фруктових дерев, посаджені восени, – подарунок Центру.

Читайте такожУ Седлищі на Любешівщині люди потерпають від підтоплення (Фото)

Важливо, що і сад, і благоустрій території – задумано партнерами не лише для краси, а й для того, щоб учні вчилися спостерігати, досліджувати.