Люди готові вчинити самосуд: у селі розповіли про можливих вбивць Марійки Борисової - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.93 € 32.62
Люди готові вчинити самосуд: у селі розповіли про можливих вбивць Марійки Борисової

У селі градус напруги зростає.

Фото ТСН.

Люди готові вчинити самосуд: у селі розповіли про можливих вбивць Марійки Борисової

Убивцю шукають серед місцевих, повторно допитують людей із детектором брехні

У селі Щасливе Херсонської області, де знайшли вбитою 7-річну Марійку Борисову, ситуація напружена. Люди готові вчинити над вбивцею самосуд. 

Про це повідомляє «Сьогодні». 

У селі розповіли, що родина вбитої дівчинки іноді зловживала алкоголем. 

«Народ готується влаштувати самосуд над вбивцею дівчинки. Про сім'ю Маші відомо, що іноді там зловживали спиртним, але, як розумієте, подробиці життя кожної родини знати не можу», – сказав голова села Щасливе Роман Пустовий.

Мешканці села Щасливе також розповіли, що у вбивстві дитини підозрюють кількох осіб. Це -– родичі вбитої та власник будівлі, де знайшли тіло 7-річної Марійки. 

Мешканці села Щасливе також розповіли, що у вбивстві дитини підозрюють кількох осіб. Це -– родичі вбитої та власник будівлі, де знайшли тіло 7-річної Марійки. 

«Начебто поліцейська собака привела і до хрещеного дівчинки, і до тієї людини, в сараї якої було виявлено тіло. Поліції належить з'ясувати, хто ж насправді вбивця», - кажуть у селі. 

Нагадаємо, у селі Щасливе Херсонської області у четвер, 11 березня, знайшли вбитою 7-річну Марійку Борисову. Дівчинка зникла 7 березня, її шукали чотири доби, проте знайти живою дитину не вдалось. Її тіло виявили 11 березня у мішку в старому напівзруйнованому сараї. Водночас волонтери неодноразово прочісували цю територію, а тому є підозри, що тіло дівчинки могли підкинути. 

Як повідомляє ТСН, дівчинку шукали 4 доби.  Правоохоронці з селянами і волонтерами з інших міст по кілька разів перевірили все село, місцевість навколо і навіть сусідні населені пункти. Востаннє Марійку бачили на зупинці, тож, відпрацьовували і версію, що її викрали та вивезли в інше місто. На те, що вона жива, сподівалися до останнього. Місце, де знайшли тіло, раніше уже оглядали. Мішка там не було, тож імовірно його туди підкинули і навряд чи привезли його здалеку. Тож уся увага правоохоронців зараз зосереджена на селі. У Щасливому працюють слідчі і кінологи. Повторні допити мешканців проводять, зокрема, із використанням детектора брехні. 

Джерело: Сьогодні