«Волинь» починає весняну частину сезону виїзною поразкою від «Чорноморця»

Як же ж так?!

Ілюстрація timer-odessa.net

Єдиний гол у зустрічі на рахунку Максима Брагару

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 15-й тур. «Чорноморець» (Одеса) – «Волинь» (Луцьк) – 1:0 (Максим Брагару, 23 хв.)

12 березня 2021 року. Одеса. Стадіон «Чорноморець».

«Волинь» розпочала весняну частину сезону з відкладеного поєдинку першого кола з «Чорноморцем» в Одесі.

Гра завершилася мінімальною перемогою господарів поля. У середині першого тайму Максим Брагару дальнім ударом поклав м'яч у ворота Владислава Леванідова.

У середині першого тайму Максим Брагару дальнім ударом поклав м'яч у ворота Владислава Леванідова.

«Чорноморець» набирає 34 очки й виходить на перше місце в турнірній таблиці (одесити зіграли 16 поєдинків).

У «Волині» лишається 24 пункти, лучани прдовжують перебувати на сьомій сходинці (підопічні Василя Сачка зіграли 14 матчів).