У водіїв-алконавтів конфісковуватимуть автівки й забиратимуть водійські права на 10 років - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.17 € 32.44
У водіїв-алконавтів конфісковуватимуть автівки й забиратимуть водійські права на 10 років

Оце так!

Фото epravda.com.ua

У водіїв-алконавтів конфісковуватимуть автівки й забиратимуть водійські права на 10 років

Відповідний закон підписав Президент Зеленський

Володимир Зеленський підписав закон, який посилює відповідальність за водіння у стані алкогольного сп’яніння.

Про це повідомляє Економічна правда з посиланням на Офіс Президента.

Зеленський підписав закон, який Рада ухвалила 16 лютого.

Відновлюється і збільшується відповідальність за керування авто напідпитку від 17 тисяч грн за перший випадок до 51 тис. грн з позбавленням водійських прав на 10 років.

За третій випадок - конфіскація авто.

За третій випадок - конфіскація авто.

Також посилюється кримінальна відповідальність за порушення ПДР, вчинене в стані алкогольного чи іншого сп'яніння, що спричинило тяжкі наслідки.

За перевищення швидкості руху більш як на 50 км/год – штраф збільшено з 510 до 3400 грн, за залишення місця ДТП – з 255 до 3400 грн з позбавленням права керування ТЗ на строк 1-2 роки або без такого.

Також збільшено штраф за керування або передачу керування ТЗ особою, яка не має права ним керувати, – з 510 до 3400 грн, а повторне протягом року – 40800 грн з позбавленням права керування ТЗ на строк від 5 до 7 років (можливе також оплатне вилучення ТЗ).

За керування ТЗ особою, яка була позбавлена такого права штраф збільшено з 510 до 20400 грн, а повторне протягом року – 40800 грн з позбавленням права керування ТЗ на строк від 5 до 7 років (можливе також оплатне вилучення ТЗ).

Читайте також: Такого ще не було: ув'язненим намагалися передати наркотики в моркві.