Повернення грошей, вкрадених Коломойським, має починатися з «95-го кварталу» – «Європейська Солідарність» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
Повернення грошей, вкрадених Коломойським, має починатися з «95-го кварталу» – «Європейська Солідарність»

«Банкова хоче відволікти увагу від санкцій проти Коломойського, які насправді є чорною міткою самому Зеленському».

Фото ЄС.

Повернення грошей, вкрадених Коломойським, має починатися з «95-го кварталу» – «Європейська Солідарність»

Від політики окозамилювання з допомогою «відосиків» Зеленського час перейти до реальних справ і відповідей на ключові для країни питання

Банкова натомість прагне створити димову завісу. Ця завіса має відволікти увагу суспільства від неспроможності некомпетентної влади невігласів та дилетантів дати відповідь на чотири ключових виклики.

Команда Зеленського протягом майже 10 років отримувала від цього одіозного олігарха десятки мільйонів щедрих вливань, в тому числі і шляхом вимивання фінансових ресурсів з рахунків пограбованого ПриватБанку.  

По-перше, ескалація на фронті, яка розвінчує дворічний міф Зеленського про перемир’я.

По-друге, це – нездатність влади захистити країну від пандемії. Ніхто в світі не був до неї готовий, але одні за рік організували захист своїх країн, включно з масовою вакцинацією, інші, як Зеленський – провалили.

По-третє, Офіс Президента хоче замести свої сліди у «Вагнергейті», коли є очевидною причетність найближчого оточення глави держави до зливу росіянам секретної інформації про спільну   спецоперацію українських та західних спецслужб.

По-четверте, Банкова хоче відволікти увагу від санкцій проти Коломойського, які насправді є чорною міткою самому Зеленському.

Санкції США проти Коломойського означають, що сам Коломойський офіційно визнаний корупціонером, а його кошти – брудними. Тож настав час переходити від загальних фраз про «деолігархізацію» до конкретних кримінальних справ і підозри олігарху Ігорю Коломойському, якого США визнали причетним до глобальної корупції.

В цьому контексті правоохоронцям варто дати відповіді і на питання про мільйонні виплати корупційних грошей Коломойського структурам Зеленського. І зайнятися поверненням цих грошей, виведених в офшори, в український бюджет. Так, повернення державі грошей, вкрадених Коломойським, має починатися з «95-го кварталу». Команда Зеленського протягом майже 10 років отримувала від цього одіозного олігарха десятки мільйонів щедрих вливань, в тому числі і шляхом вимивання фінансових ресурсів з рахунків пограбованого ПриватБанку.  

Варто було б звільнити людей Коломойського з високих посад в Уряді, Офісі Президента, парламенті, Нацраді з питань телебачення та радіомовлення, державних компаніях, за допомогою яких він продовжує впливати і заробляти. 

Читайте також Коли вирішувалась доля Харківських угод - Зеленський виступав перед Януковичем та Медведєвим (Відео)​.

Виключити із фракції «Слуги народа» десятки народних депутатів, обраних за квотою Коломойського, яку йому, обманюючи виборців, надав особисто Зеленський.

Необхідно переглянути закони та інші рішення, на основі яких за участі або при потуранні Зеленського Коломойський протягом двох років отримав десятки мільярдів гривень.

У «Європейській Солідарності» не вірять в те, що Зеленський здатен виконати ці вимоги через його страх, що у відповідь на такі дії Коломойський розкаже Україні та всьому світу, із якого глини він зліпив цього Голобородька.

Два роки президентства. Час обіцяти давно минув. Настав час звітувати, звітувати нема чим, а на стадіоні просто засвистять.

Партія «Європейська солідарність».

Джерело: ЄС.