Вхід – вільний! «Волинь» запрошує глядачів на перший домашній матч - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
Вхід – вільний! «Волинь» запрошує глядачів на перший домашній матч

Найближча гра відбудеться 19 березня.

Фото ФК Волинь.

Вхід – вільний! «Волинь» запрошує глядачів на перший домашній матч

Футбольний клуб з Луцька продовжує свій шлях у Першій лізі чемпіонату України

19 березня команда проведе першу офіційну домашню гру року проти «ВПК-Агро» з Магдалинівки. Матч відбудеться у Луцьку на стадіоні «Авангард». Початок – 17:00.

Про це йдеться на сайті клубу.

Епідемічна ситуація дозволяє нашому клубу провести цю гру з присутністю глядачів на трибунах (не більше 50% місткості стадіону) - звісно ж, за умови дотримання усіх необхідних вимог. Вхід на перший домашній матч року буде вільним!

Епідемічна ситуація дозволяє нашому клубу провести цю гру з присутністю глядачів на трибунах (не більше 50% місткості стадіону).

Тож – запрошуємо наших уболівальників та усіх, хто скучив за живим футболом, підтримати рідну команду! Гучні трибуни домашнього стадіону дуже допоможуть нашим футболістам у нелегких баталіях чемпіонату України!

Крім того зазначимо, що обов'язковою умовою для усіх глядачів при перебуванні на стадіоні є наявність та використання засобів індивідуального захисту, температурний скринінг при вході на стадіон, а також дотримання санітарної дистанції під час матчу. Просимо прийняти до уваги, що вхід глядачів на територію стадіону відбуватиметься виключно через центральний вхід з боку проспекту Василя Мойсея, зазначають у клубі.

Джерело: ФК Волинь.