В Україні дорожчатиме хліб - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
В Україні дорожчатиме хліб

Хліб може стати "рекордсменом" за подорожчанням цьогоріч.

Фото ілюстративне.

В Україні дорожчатиме хліб

В Україні хліб продовжить дорожчати до наступного врожаю. Саме цей продукт може стати «рекордсменом» за подорожчанням 2021-го. Ціна може стабілізуватися не раніше липня

Про це OBOZREVATEL розповів голова Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко. За його словами, наразі ціна на зернові і так досить висока для світового ринку, тому хліб може стати «рекордсменом» за подорожчанням цьогоріч.

Хліб може стати «рекордсменом» за подорожчанням цьогоріч.

«На хліб дуже впливає підвищення вартості зернових. Ця тенденція збережеться до наступного врожаю. Десь у липні ми з вами побачимо, чи буде цей тренд тривати. Може трапитися так, що продукція, зроблена з пшениці та інших зернових, почне дешевшати. Це можливо за умови, якщо буде хороший урожай у світі та пандемія піде на спад. Тоді хліб може впасти в ціні на 10-15% за друге півріччя», – сказав Дорошенко.

Крім того, від вартості зерна залежатиме і ціна на інші крупи. Однак деякі ключові продукти вже скоро можуть подешевшати. Ціна на цукор може впасти, якщо виробники зможуть імпортувати сировину для виробництва тростинного цукру. Також до літа ми можемо очікувати зменшення цін на молочну продукцію.

Читайте також: Виробництво борошна в Україні впало до історичного мінімуму