У квартирі волинянина знайшли 120 літрів браги. Поліцейські знищили напій (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
У квартирі волинянина знайшли 120 літрів браги. Поліцейські знищили напій (Фото)

Поліцейські все вилили.

Фото поліції.

У квартирі волинянина знайшли 120 літрів браги. Поліцейські знищили напій (Фото)

Поліцейські притягнули до відповідальності 316 жителів Ковельського району за виготовлення та зберігання саморобного алкоголю

Із початку 2021 року працівниками Ковельського районного управління поліції до адміністративної відповідальності було притягнуто 316 осіб за статтею 176 «Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Так, нещодавно, під час реагування на звернення дільничні офіцери поліції у квартирі 55-річного ковельчанина виявили 120 літрів «закваски» та 5 літрів самогону.

На чоловіка було складено адміністративний протокол за ст. 176 (Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Брагу та самогон поліцейські знищили на місці.

Брагу та самогон поліцейські знищили на місці.

Нагадуємо, адміністративна відповідальність встановлена як за виготовлення (зберігання без мети збуту) самогону та інших міцних алкогольних напоїв домашнього виготовлення, так і за їх придбання.

Поліція закликає населення до спільної боротьби з цією проблемою. При наявності інформації про незаконне виготовлення або реалізацію самогону, відразу звертайтеся за телефоном «102» або до свого дільничного офіцера поліції.

 

 

 

 

 

 

 

Читати також: У «Ягодині» затримали вантажівку з деревиною, яка прямувала до Польщі

 

Джерело: Ковельське районне управління поліції Волинської області