Бізнес-партнер Зеленського розповів про його участь у корупційних схемах (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.73 € 33.28
Бізнес-партнер Зеленського розповів про його участь у корупційних схемах (Відео)

Лазутін зазначив, що Баканов був справжнім професіоналом, який вміло планував та організовував «схематози».

Фотоколаж ВЗ.

Бізнес-партнер Зеленського розповів про його участь у корупційних схемах (Відео)

Народний депутат України Гео Лерос опублікував розмову з бізнес-партнером президента Володимира Зеленського Геннадієм Лазутіним. На відео він розповідає про участь чинного гаранта у корупційних схемах

Відео з’явилося на YouTube-каналі Лероса, пишуть Букви.

Зокрема, Лазутін розповів, що друг дитинства президента, а нині голова Служби безпеки України Іван Баканов відповідав за корупційні схеми з відмивання грошей, у яких брав участь й чинний президент Володимир Зеленський та його колеги з «Кварталу». У відео згадують гумориста Олександра Пікалова.

Цікаво, що партнер Зеленського розповів про неабияку обізнаність президента та його найближчих соратників у наркотичних речовинах.

Давній бізнес-партнер президента та очільника СБУ Лазутін розповідає, як Зеленський використав свої зв’язки задля порятунку Баканова від тюрми. За його словами, у 2011 році глава СБУ разом з партнерами незаконно заволоділи державними гідроелектростанціями. Проти Баканова та його так званих партнерів відкрили кримінальне провадження. Однак Зеленський звернувся до тодішнього власника телеканалу «Інтер» Валерія Хорошковського, який на той час ще й очолював СБУ. Своєю чергою Хорошковський віддячив Зеленському за роки роботи на своєму каналі та «зам’яв» кримінальну справу Баканова.

Лазутін зазначив, що Баканов був справжнім професіоналом, який вміло планував та організовував «схематози» відмивання грошей для Хорошковського та його телеканалу.

«Ваня (Баканов, – ред.) робить їм схематоз. Хорошковський «валить гроші» по безналу… кешем не дає. Ваня робить їм послуги, туди-сюди: ми на Донецьк… а донецькі пацани, вони ж конкретні… в пакетах привозять. Привезли 500 тисяч доларів у пакетах… Привожу до Сані (Бєляєва, – ред.), сидять Вова (Зеленський, – ред.), Серьога Шефір…», – каже Лазутін.

За його словами, тоді Зеленський та Шефір вперше побачили такі великі гроші.

Цікаво, що партнер Зеленського розповів про неабияку обізнаність президента та його найближчих соратників у наркотичних речовинах.

Нагадаємо, що нардеп Гео Лерос заявив, що за ним стежать працівники Служби безпеки України, та вимагає пояснень стосовно цього від президента Володимира Зеленського.

Читайте також Дубінський заявив, що Офіс Зеленського причетний до публікації «плівок Деркача»​.

У п’ятницю, 26 лютого,  Лерос навідався до глави Офісу президента Андрія Єрмака. Однак в кабінет потрапити не вдалося.