У місті на Волині історичний Графський парк перетворився у засмічені хащі (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
У місті на Волині історичний Графський парк перетворився у засмічені хащі (Фото)

Жахливий стан!

Фото з фейсбук-сторінки Юрія Ройко.

У місті на Волині історичний Графський парк перетворився у засмічені хащі (Фото)

Унікальний двохсотлітній парк гине!

Про незадовільний стан парку в Горохові, який місцеві називають Графським, повідомив депутат Волинської обласної ради Юрій Ройко після відвідин міста.

«Це, як називають його місцеві, графський парк. Розташований в славному містечку Горохів. В Географічній енциклопедії України зазначено: «Горохівський парк - пам'ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення, йдеться у дописі.

– Парк закладений у XIX ст. на площі 12 га, належав великим землевласникам Тарнавським». А тепер реалії. Аварійні, пошкоджені дерева, непролазні хащі. Захаращення із впалих дерев, зламаних гілок і хмизу. І все це рясно пересипане купами сміття!

Горохівський парк - пам'ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення.

Кажуть, в теплу пору тут пасуться кози з коровами, гребуться кури. Не нарікатиму на бездіяльність міської влади, бо в Горохові це як горохом об стінку.

Читайте такожЄвропа закриває кордони для усіх, крім українських заробітчан: які професії користуються попитом

Натомість звертаюсь до небайдужих горохівчан зініціювати проведення толок з наведення порядку в парку. Розпочати з елементарного - прибирання і вивезення сміття.