Представили керівника Луцької окружної прокуратури - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
Представили керівника Луцької окружної прокуратури

Юрій Луцик в органах прокуратури – із 1996 року.

Фото пресслужби прокуратури області.

Представили керівника Луцької окружної прокуратури

Сьогодні, 19 березня 2021 року, керівник Волинської обласної прокуратури Віктор Тимчук познайомив колектив новоствореної Луцької окружної прокуратури з її керівником – Юрієм Луциком

На представленні були присутні керівники правоохоронних органів, органів судової влади й місцевого самоврядування Луцька та Луцького району.

Першочерговим вашим завданням, як прокурора та керівника із великим досвідом роботи, є координація діяльності правоохоронних органів у сфері протидії злочинності та корупції, особливо у бюджетній, земельній сфері, боротьбі з незаконним забудовами.

«В Україні розпочали діяльність окружні прокуратури, усі їхні працівники успішно пройшли атестацію, довели свою професійну компетентність та доброчесність, Першочерговим вашим завданням, як прокурора та керівника із великим досвідом роботи, є координація діяльності правоохоронних органів у сфері протидії злочинності та корупції, особливо у бюджетній, земельній сфері, боротьбі з незаконним забудовами. Територія юрисдикції Луцької окружної прокуратури велика, роботи багато, вартісний результат потребує спільних зусиль усіх правоохоронних органів. Також сподіваюся на ефективну співпрацю із іншими державними органами. Упевнений – колектив окружної прокуратури зробить усе, аби результати його роботи були вартими поваги й довіри суспільства», – зауважив керівник обласної прокуратури, вітаючи Юрія Луцика із призначенням.

Читайте також: На Волині представили керівників Ковельської та Камінь-Каширської окружних прокуратур (Фото).

Довідково:

  • Юрій Луцик народився  17 жовтня 1972 року у місті Червонограді Львівської області.
  • Вищу освіту здобув у Львівському державному університеті імені Івана Франка.
  • В органах прокуратури – із 1996 року. 
  • До призначення на посаду керівника Луцької окружної прокуратури очолював відділ нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, інших заходів примусового характеру у місцях несвободи, а також пробації у Волинській обласній прокуратурі.