Бойовики не стріляють, але місія ОБСЄ заявила, що окупантти мінують територію - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.67 € 33.67
Бойовики не стріляють, але місія ОБСЄ заявила, що окупантти мінують територію

Українські воїни контролюють ситуацію.

Фото з фейсбук-сторінки Операція об'єднаних сил.

Бойовики не стріляють, але місія ОБСЄ заявила, що окупантти мінують територію

Протягом поточної доби, 19 березня обстрілів з боку збройних формувань Російської Федерації по позиціям українських захисників не зафіксовано

Українська сторона СЦКК повідомляє про грубі порушення з боку російсько-окупаційних військ на території ОРДЛО.

Збройні сили Російської Федерації й надалі перешкоджають плановій роботі патрулів Місії ОБСЄ шляхом подавлення радіосигналів управління БПЛА Місії.

15 березня, пролітаючи над районами між населеними пунктами АВДІЇВКА і ДОКУЧАЄВСЬК, БПЛА СММ дальнього радіуса дії зазнавав впливу перешкод радіосигналу унаслідок глушіння. Крім того, цей БПЛА зазнавав впливу перешкод радіосигналу обох модулів GPS під час польоту над районами між ДОКУЧАЄВСЬКОМ і ЗЕЛЕНИМ.

17 березня, пролітаючи над населеним пунктом БОГДАНІВКА, БПЛА СММ малого радіусу дії також зазнавав впливу перешкод радіосигналу.

Зазначені дії з боку найманців носять системний характер і свідчать про їх небажання дотримуватись досягнутих домовленостей.

Також Місією вкотре зафіксовано численні факти мінування окупантами доріг та ділянок місцевості на тимчасово окупованих територіях. Зазначені дії з боку найманців носять системний характер і свідчать про їх небажання дотримуватись досягнутих домовленостей. Про всі порушення з боку окупантів українську сторону СЦКК поінформував СММ ОБСЄ через встановлений координаційний механізм.

Наголошуємо, Збройні Сили України неухильно дотримуються досягнутих домовленостей щодо припинення вогню та є послідовними у виконанні взятих на себе зобов'язань.

В районі проведення операції Об’єднаних сил виконують завдання й інші складові сил оборони.

За поточну добу піротехнічні розрахунки ДСНС України розмінували понад 7 гектарів території та передали на знищення 154 вибухонебезпечних предмети.

Читайте такожМихайло Забродський: зволікання із розслідуванням «вагнергейту» наражає на небезпеку українських розвідників

Українські воїни й надалі контролюють ситуацію в районі проведення Операції об’єднаних сил.