В Єгипті від коронавірусу помер відомий український волонтер (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
В Єгипті від коронавірусу помер відомий український волонтер (Фото)

Світла пам'ять!

Фото rbc.ua.

В Єгипті від коронавірусу помер відомий український волонтер (Фото)

На популярному єгипетському курорті помер відомий український волонтер Юрій Юрасюк

Він опинився в госпіталі Шарм-ель-Шейха на апараті ШВЛ. Наразі вирішують питання про допомогу родині загиблого і репатріацію його тіла на батьківщину.

Про це Styler розповіли в посольстві України в Єгипті, передає rbc.ua.

Юрій Юрасюк помер у госпіталі Шарм-ель-Шейха 19 березня. Весь цей час посольство надавало допомогу українцю і його родині.

Трагічна смерть Ю. Юрасюка мала великий резонанс серед керівництва Єгипту. 20 березня за моїм дорученням в Шарм-ель-Шейх прибув консул України.

Що повідомили в посольстві

«Посольство з моменту надходження інформації про госпіталізацію Юрія Юрасюка в лікарню підтримувало постійний контакт з дружиною померлого Ольгою Юрасюк і страховою компанією, яка його обслуговувала. На цей момент Посольство надає сприяння у репатріації труни з тілом Ю. Юрасюка в Україну», – повідомили в посольстві.

Читайте також: На Волині померла відома активістка (Фото).

«Трагічна смерть Ю. Юрасюка мала великий резонанс серед керівництва Єгипту. 20 березня за моїм дорученням в Шарм-ель-Шейх прибув консул України. У той же день за дорученням єгипетського міністра туризму в Посольство дзвонили численні єгипетські високопосадовці зі словами співчуття. 21 березня я особисто розмовляв з О. Юрасюк, вона знаходиться разом з сестрою та іншими рідними в Єгипті. Єгипетська сторона взяла на себе всі витрати по їх перебування в Єгипті, і консул проводить роботу з місцевими туроператорами з приводу надання матеріальної допомоги сім'ї загиблого», – повідомив посол.

Що відомо про Юрія Юрасюка

Юрасюк – відомий фронтовий волонтер і дитячий стоматолог з Ірпеня. Він безплатно лікував зубки дітям сімей загиблих на Сході України. Кілька років він був волонтером ГФ «Бучанська Варта». Всі роки війни на сході України він невтомно допомагав українській армії.