«Плескаю плечима, поки не стану знаменитим»: як живе хлопець, який народився без ключиць (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
«Плескаю плечима, поки не стану знаменитим»: як живе хлопець, який народився без ключиць (Фото)

Зареєстровано лише 1000 випадків цього захворювання.

Фото Pixabay.

«Плескаю плечима, поки не стану знаменитим»: як живе хлопець, який народився без ключиць (Фото)

Він страждає на рідкісне захворювання – клідокраніальну дисплазію

Американець Корі Беннетт з Індіани (США) страждає на рідкісне захворювання – клідокраніальну дисплазію. У хлопця немає ключиць, і він може легко «плескати плечима». Відповідні відео Корі публікує на своїй сторінці у TikTok, передає segodnya.ua.

Він регулярно розповідає своїм підписникам про загадкову хворобу. Блогер навіть створив серію відео під назвою «Плескаю плечима, поки не стану знаменитим».

Значну частину життя наді мною знущалися, бо я був невисоким, з поганими зубами і великою головою.

За словами медиків, клідокраніальна дисплазія може стати причиною низького зросту і появи зайвих зубів або їхньої повної відсутності. Зареєстровано лише 1000 випадків цього захворювання.

«Значну частину життя наді мною знущалися, бо я був невисоким, з поганими зубами і великою головою, – розповідає Беннетт. – Я прийняв це. Навіть з клідокраніальною дисплазією можу жити та працювати, як і всі інші».

Читайте також:«Спочатку було боляче їсти»: дівчина зробила собі найбільші губи у світі (Фото).

Корі каже, люди з таким захворюванням зв'язалися з ним, щоб подякувати за бодіпозитивне мислення.

«Чувак, це шалено круто», «Ти єдиний зможеш пройти у переповненому клубі», «Застав мене зненацька», «Я теж хочу мати таку здатність», – пишуть у коментарях користувачі Мережі.

Блогер створив серію відео під назвою