Що шукають столичні «Мисливці за дивами» у будинку з химерами Миколи Голованя (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.63 € 33.50
Що шукають столичні «Мисливці за дивами» у будинку з химерами Миколи Голованя (Відео)

Телегості завітали до відомого луцького скульптора.

З фейсбук-сторінки Володимира Павліка.

Що шукають столичні «Мисливці за дивами» у будинку з химерами Миколи Голованя (Відео)

Канал «Україна» працює над тележурналом цікавих історій «Мисливці за дивами». Проєкт розкриє глядачам найцікавіші та надзвичайні історії і факти планети 

У Луцьку працює телевізійна група телепроєкту «Мисливці за дивами». Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив Володимир Павлік. Ведуча Анастасія Кошман зустрілася з Миколою Голованем у його будинку, який неофіційно називають «Луцький будинок з химерами». Дім скульптора став одним з найвідоміших туристичних об'єктів обласного центру Волині, а сам митець є почесним громадянином Луцька.

Під час зустрічі із знімальною групою Микола Головань розповів, що він для свої відвідувачів проводить невеличкі екскурсії, і щоразу намагається розповідати по новому, аби було цікаво.

Гауді великий митець, але я маю свій стиль. Мої роботи впізнають

– Чув від екскурсантів: «Ми були в Барселоні, ви так нагадуєте Гауді! – А я кажу: в нас ініціали сходяться з тим маестро, і якби він був живий він подав би мені руку. Він великий митець, але я маю свій стиль. Мої роботи впізнають, – зазначив Микола Головань у розмові із телеведучою Анастасією Кошман.

Як інформує Ділова столиця, тележурнал «Мисливці за дивами» розповість про всі цікавинки України та світу, відшукати які допоможуть молоді та активні ведучі. Робитимуть вони це окремо одне від одного, щоб в кінці програми поборотись за звання найкращого «мисливця».

Успішний репер і радіоведучий Назар Хассан (ХАС) зізнається, що робота в цьому проєкті – це його перший телевізійний досвід.

«До цього я ніколи не працював на телебаченні, тому мені постійно доводиться вивчати щось нове, і це дуже цікаво! Але ще в студентські роки у Львові я підробляв гідом, і всі любили мої екскурсії, тому що я про все розповідав доступною мовою, напевно, ця легкість і допомогла мені потрапити на проєкт, – розповів ведучий каналу «Україна» Назар Хассан (ХАС). – І як гід я все зроблю для того, щоб зацікавлювати і спонукати українців на власні очі пізнавати нашу прекрасну країну».

Конкуренткою ХАСа на кращу історію кожної програми стане журналістка і ведуча одного з національних каналів Анастасія Кошман. Запекла мандрівниця зізнається – головним натхненням у шоу для неї стали захоплюючі історії людей.

Перші випуски тележурналу «Мисливці за дивами» вийдуть у квітні на каналі «Україна».

«Минуло лише два тижні зйомок, а я вже встигла пережити стільки всього цікавого. Ми не сидимо в студії, а їздимо, дізнаємося і часто пробуємо самі виконати те, що зробили наші герої. І в такі моменти розумієш, наскільки це непросто зробити. У нас дуже екстремальні зйомки. Наприклад, я вже двічі побувала під землею. Але навіть коли є страх, рятують позитив і той заряд енергії, який дають цікаві люди», – поділилась ведуча проєкту «Мисливці за дивами» Анастасія Кошман.

Як повідомлялось раніше, тележурнал «Мисливці за дивами» на каналі «Україна» розповість про глобальні, містичні, технологічні відкриття і дивовижні традиції різних народів світу. Ведучі шоу стануть справжніми мисливцями за чудесами, а їхніми помічниками стануть відомі блогери, мандрівники, місцеві жителі різних міст і очевидці різноманітних подій.

Перші випуски тележурналу «Мисливці за дивами» вийдуть у квітні на каналі «Україна».